پرش لینک ها
ساخت استخر روی پشت بام

نکات مهم طراحی و ساخت استخر ویلایی روباز

 

در این مقاله قرار است تا در رابطه با نکات مهم طراحی و ساخت استخر ویلایی روباز مطالبی را با هم بررسی کنیم. اگر ویلایی دارای استخر روباز داخل محوطه یا استخر سر پوشیده داخل ساختمان باشد، به عنوان یک ویلا لاکچری محسوب می‌شود. در ادامه در رابطه با نکات مهمی که در حین طراحی تا ساخت استخر باید رعایت کنید، صحبت می‌کنیم.

طراحی و ساخت استخر ویلایی روباز

در صورت تمایل به طراحی و ساخت استخر ویلایی لاکچری، باید اصول خاصی را رعایت کنید. اول اینکه اگر قصد ساخت استخر، چه روباز و چه سرپوشیده را دارید، به هیچ وجه خودتان اقدام به این کار نکنید. چرا که شما در این زمینه هیچ تجربه‌ای ندارید.  قطعا در طی این مسیر، بودجه خود را صرف ساخت و سازی بیهوده می‌کنید که در نهایت اصلا از آن راضی نخواهید بود.

برای این کار از یک گروه طراحی و ساخت استخر ویلایی کمک بگیرید. گروه ویلاسازی رادیس، علاوه بر اینکه در طراحی و ساخت خود ویلا، تجربه کافی و پیشنیه پر باری دارد، در زمینه ساخت استخر هم، تجربه دارد و می‌تواند استخر روباز رویای شما را برایتان طراحی کند و بسازد.

نکات مهم طراحی استخر

 

استخر روباز

یکی از مسائلی که در طراحی و ساخت استخر ویلایی ، حائز اهمیت است و باید به آن توجه ویژه شود، محوطه سازی برای استخر است. برای اینکه استخر ویلایی روباز شما زیباتر به نظر برسد، علاوه بر اینکه باید در طراحی خود استخر از ایده‌های جذاب استفاده شود، باید محوطه سازی هم به صورت حرفه‌ای انجام بگیرد. گروه ویلاسازی رادیس تمام اصول را رعایت می‌کند و در نهایت رویایی ترین استخر را به شما تحویل می‌دهد. اگر بخواهیم نکات مهم طراحی تا ساخت استخر را برای شما دسته‌بندی کنیم، می‌توانیم به نکات زیر اشاره کنیم:

  • در نظر گرفتن میزان بودجه مشخص
  • طراحی و ساخت استخر متناسب با نیازهای افراد خانواده
  • تعیین هدف از ساخت استخر
  • در نظر گرفتن میزان فضای موجود
  • توجه به محیط اطراف استخر
  • توجه به ایمنی اطراف استخر
  • انتخاب رنگ و مدل استخر با توجه به سلیقه شما
  • طراحی استخر مدنظر شما
  • و در نهایت، ساخت استخر مورد نظر

مکان مناسب برای ساخت استخر روباز

یکی از نکات مهم در طراحی و ساخت استخر ویلایی روباز، انتخاب مکان مناسب برای آن است. این مورد یکی از نکاتی است که ضرورت کمک گرفتن از یک گروه طراحی و ساخت استخر را مشخص می‌کند. انتخاب یک مکان مناسب، یک کار کاملا اصولی است که، یک تیم حرفه‌ای با ارزیابی‌های دقیق و کارشناسی اصولی می‌تواند آن را مشخص کند. گروه ویلاسازی رادیس با داشتن تیم کاربلد در این زمینه می‌تواند برای شما مناسب‌ترین مکان را انتخاب کند.

پیشنهاد ما: طراحی و ساخت ویلا

ابعاد استخر ویلایی روباز

استخرهای حرفه‌ای در ابعاد بسیار بزرگی ساخته می‌شوند. انتخاب ابعاد و اندازه در طراحی و ساخت استخرهای ویلایی امروزی، بستگی به عوامل مختلفی دارد. از مهم‌ترین عواملی که در طراحی ابعاد استخر ویلایی می‌توان در نظر گرفت شامل، تعداد افرادی هستند که قرار است از استخر استفاده کنند، ابعاد خود ویلا، فضای در دسترس برای ساخت استخر و……می‌باشد.

به طور معمول استخرهای ویلایی را در ابعاد 10 در 5، 8 در 4، 7 در 3.5 و …..می‌سازند.

متریال مورد استفاده برای ساخت استخر

 

 

استخر ویلایی

متریال‌های متفاوتی برای ساخت استخر استفاده می‌شود مثل؛ انواع بتن، فایبرگلاس، چوب و….استفاده از هر کدام از این متریال‌ها بستگی به عوامل مختلفی مثل، شرایط آب و هوایی، زیبایی و جذابیت استخر، فضای مورد استفاده برای استخر، سلیقه کارفرما و….از دیگر اصول مهم در به کاربردن متریال‌ها، رنگ‌بندی آنها می‌باشد. انتخاب رنگ‌بندی اصولی بسیار مهم است که این انتخاب بسته به محیط اطراف استخر می‌باشد. اما در کل رنگ آبی یک رنگ غالب برای استخر می‌باشد.

هزینه ساخت استخر ویلایی

هزینه استخر ویلایی روباز بستگی به عوامل مختلفی دارد. این هزینه طبق یک تعرفه به خصوص و استاندارد تعیین می‌شود. عواملی که در هزینه ساخت استخر تاثیر دارند شامل، نوع استخر، ابعاد استخر، متریال مورد استفاده در استخر، امکانات جانبی استخر و….می‌باشد.

گروه ویلاسازی مدرن پیش از شروع فرآیند با برنامه ریزی دقیق و اصولی، همه جوانب را می‌سنجد و هزینه را به شما اعلام می‌دارد، تا در صورت تمایل شما، اقدام به طراحی و ساخت ویلا کند.

پیشنهاد ما: ساخت ویلا لوکس با بهترین کیفیت

مجموعه ویلاسازی رادیس

 

طراحی و ساخت استخر

این مجموعه سالهاست در زمینه طراحی و ساخت ویلا و استخر ویلایی فعالیت می‌کند و تا به امروز توانسته است رضایت مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن کسب کند. این مجموعه از بهترین کارشناسان در زمینه طراحی و ساخت ویلا و استخر ویلایی بهره می‌گیرد تا بتواند همیشه در این امر پیشرو باشد. شما عزیزان می‌توانید با خیال راحت ساخت ویلا و استخر خود را به ما بسپارید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویلا و استخر ویلایی، رویایی خود را از ما تحویل بگیرید.

تماس با ما

در صورت تمایل به برقراری تماس با گروه ویلاسازی رادیس، هم می‌توانید به صورت آنلاین و از طریق سایت و هم به صورت حضوری و یا از طریق تماس تلفنی اقدام کنید. کارشناسان این مجموعه همیشه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

نشانی مجموعه رادیس: دماوند، گیلاوند، قبل از شهرک هشت بهشت، ساختمان رادیس

شماره تماس:

09121898394

02191301462

02191301657

 

پیام بگذارید

مشاهده
کشیدن