پرش لینک ها
معروف‌ترین و لوکس‌ترین ویلاهای ایران

معروف‌ترین و لوکس‌ترین ویلاهای ایران

همه مردم دوست دارند که در ویلاهای لوکس و زیبا زندگی کنند و برای همین اقدام به خرید ویلا می‌کنند. برای داشتن یک ویلا لوکس، ابتدا باید معروف ترین ویلاهای ایران را بشناسید، سپس اقدام به خرید خانه نمایید. حال ممکن است بپرسید که چه نیازی به شناخت ویلاهای معروف می‌باشد؟ ما می‌توانیم تنها با مشاهده چند مورد ویلا، آن گزینه‌ای که می‌خواهیم را خریداری نماییم؛ در ادامه با ما همراه باشید تا به این سؤال، پاسخ دهیم و شما را با ویژگی‌های ویلاهای لوکس در ایران، آشنا سازیم.

 

چرا باید ویلاهای معروف ایران را بشناسیم؟

پاسخ به این سوال بسیار مشخص است؛ برای اینکه ویلا متناسب با نیاز ما و قیمت مناسب را پیدا و خریداری نمایید. همه دوست دارند که در ویلاهای لوکس زندگی کنند ولی تنها یک نفر، نیاز به ویلاهای چند طبقه و خیلی بزرگ ندارد. یا ممکن است که دو ویلا در مکان‌های مختلف را پیدا کنید که هر دو برای شما مناسب هستند، پس شما می‌توانید ویلای ارزان‌تر را خریداری نمایید. همچنین با شناخت ویلاهای معروف، می‌توانید امکانات رفاهی آن‌ها را بررسی و ویلایی با امکانات مناسب را خریداری نمایید. پس همیشه پیش از خرید ویلا، به سراغ بررسی معروف ترین ویلاهای ایران نیز بروید.

 

ویلا سازی

ویلا سازی

پس از بررسی معروف ترین ویلاهای ایران، نوبت به ساخت ویلا خود می‌رسد. در صورتی که قصد شروع مراحل ساخت ویلا را دارید، بهتر است که این کار را به گروه ویلا سازی رادیس، واگذار نمایید. گروه ویلا سازی رادیس به دلیل رعایت تمامی موارد زیر در پروژه‌های خود، بهترین گزینه جهت ساخت ویلا برای شما مشتریان عزیز می‌باشد:

 • ساخت ویلا در کوتاه‌ترین زمان و مطابق با استانداردهای روز دنیا
 • اجرای مراحل ساخت ویلا زیر نظر بهترین پیمانکاران رشته معماری و نظارت کارشناسان عمران مجرب
 • ساخت ویلا با استفاده از بهترین مصالح موجود در بازار
 • توجه کامل به ریز جزئیات
 • ساخت ویلایی با استحکام بالا، هم در داخل و هم در خارج
 • افزودن انواع امکانات رفاهی مانند اتاق سینما، استخر، فضای سبز و …

ویلا سازی در دماوند

ویلا سازی در دماوند

پس از اینکه لوکس ترین و معروف ترین ویلاهای ایران را بررسی و تصمیم نهایی خود را جهت ساخت ویلا گرفتید، باید اقدام به انتخاب محلی جهت ویلا سازی نمایید؛ منطقه دماوند یکی از مناطق مناسب برای ویلا شما می‌باشد. دماوند یکی از شهرستان‌‌های مهم تهران و از بهترین مناطق گردشگری در ایران به شمار می‌رود؛ این منطقه به دلیل آب‌ و هوای خوش و مکان‌های دیدنی‌ بسیاری که دارد، در لیست مکان‌های دیدنی تهران قرار گرفته است.

بسیاری از ما از دست محیط شلوغ و آلوده شهری خسته شده‌ای و نیاز به یک محیطی جهت آرامش داریم؛ رفتن به یک ویلا در دماوند یک گزینه مناسب، جهت آرامش و تمدد اعصاب می‌باشد. این منطقه با ویلاهای زیبا و لاکچری و همینطور طبیعتی سبز پر شده است؛ این شهرستان یک محیط بسیار مناسب جهت ساخت ویلا به شمار می‌رود. ویلا سازی در دماوند از مزایای مختلفی برخوردار است و یکی از آن‌ها، ایجاد محیطی جهت استراحت و تفریح خانواده می‌باشد.

 

چرا باید به یک پیمانکار ویلاسازی حرفه‌ای مراجعه کنیم؟

پیمانکار ویلاسازی حرفه‌ای

به طور کلی به شخص که به صورت قراردادی با مشتریان مختلف و در پروژه‌های ویلا سازی در حال معامله می‌باشد، پیمانکار ویلا سازی گفته می‌شود. حال در صورتی که شما همانطور که گفته بودیم، به بررسی معروف ترین ویلاهای ایران پرداخته باشید، پس باید متوجه باشید که چرا به یک پیمانکار ویلاسازی حرفه‌ای، جهت ساخت ویلا خود نیازمند هستید. ساخت ویلا مهارت بالا و همچنین دقت و تجربه زیادی را می‌طلبد، پس نباید طراحی و ساخت ویلا را به دست هر پیمانکاری بسپاریم.

سرویس‌های یک پیمانکار ویلا سازی، بر اساس مبلغی می‌باشد که شما پرداخت می‌کنید. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که کیفیت را فدای کمیت نکنید. در صورتی که قرار است یک ویلا به صورتی ساده و غیر حرفه‌ای طراحی و ساخته شود، پس بهتر است که اصلاً ساخت آن آغاز نشود، چرا که تنها تلف کردن وقت و هزینه می‌باشد.

هزینه ساخت ویلا به چه عواملی بستگی دارد؟

به طور کلی هزینه ساخت ویلا، 8 تا 14 میلیون تومان برای هر متر مربع می‌باشد؛ پس جدا از هزینه زمین، کارفرما باید مبلغی مازادی را برای ساخت ویلا پرداخت کند. به هنگام برآورد هزینه ساخت ویلا باید به موقعیت مکانی، گزینه‌های طراحی، زیر بنا و جزییات اجرای داخلی و خارجی ویلا نیز توجه کرد. جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد هزینه ساخت ویلا، با مجموعه رادیس تماس حاصل نمایید.

هزینه دکوراسیون داخلی و محوطه سازی

طراحی داخلی و محوطه سازی در ساخت معروف ترین ویلاهای ایران و دیگر ویلاها بسیار مهم می‌باشد؛ زیرا بی‌توجهی به این موارد می‌تواند ویلا را نامناسب سازد. طراحی داخلی شامل طراحی کابینت آشپزخانه، طراحی سقف کاذب، نورپردازی، طراحی دیوار، رنگ بندی و … می‌باشد؛ موارد نام برده شده باید از هماهنگی کاملی برخوردار باشند. بسته به نوع فضای داخلی مد نظر شما و ابعاد و تعداد بخش‌های مورد نیاز در فضای داخلی، هزینه ساخت ویلا لوکس افزایش یا کاهش می‌یابد.

پس از اتمام ساخت ویلا و دکوراسیون داخلی، محوطه ویلا باید به شکلی مناسب طراحی شود. از جمله محوطه‌سازی‌ها می‌توان به طراحی نقاط دسترسی ویلا، چیدمان پارکینگ، استخر، آلاچیق، بوته زارها، فضای سبز و … اشاره کرد. اگر این امکانات به درستی ساخته شوند، باعث زیبایی ویلا خواهند شد. پس از اتمام ساخت ویلا با توجه به امکاناتی که برای محوطه ویلا در نظر گرفته اید، هزینه مورد نیاز ویلا افزایش یا کاهش می‌یابد.

طراحی ویلا لاکچری

طراحی ویلا لاکچری

ساخت ویلاهای لاکچری، تخصص گروه ویلا سازی رادیس می‌باشد. طراحی ویلا لاکچری و اجرای مراحل ساخت آن را به ما واگذار کنید. ما ویلا رویایی شما را طراحی و تمامی مراحل آن را به صورت حرفه‌ای و در کم‌ترین زمان، طی خواهیم کرد. مراحل طراحی و ساخت ویلا لاکچری به شرح زیر می‌باشد:

 • تعیین یک زمین جهت ساخت ویلا
 • طراحی نقشه ساختار ویلا
 • شروع گودبرداری
 • آغاز بتن ریزی و اسکلت بندی ویلا
 • دیوار کشی ویلا
 • اجرای سقف
 • شروع نماکاری دیواره ویلا
 • افزودن امکانات رفاهی مانند سونا یا اتاق سینما
 • ایجاد فضای سبز

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر، تماس حاصل نمایید.

 • ۰۹۱۲۱۸۹۸۳۹۴
 • ۰۲۱۹۱۳۰۱۴۶۲
 • ۰۲۱۹۱۳۰۱۶۵۷

پیام بگذارید

مشاهده
کشیدن