پرش لینک ها

طراحی و ساخت استخر

خدمات طراحی و ساخت استخر، یکی از خدمات مجموعه رادیس، برای شما مشتریان عزیز می‌باشد. استخرهای خانگی، زیبایی ویلاها را دوچندان می‌کنند؛ استخر ها در طراحی های مختلفی نظیر چهار فصل طراحی و اجرا می شوند که هر کدام دارای ویژگی‌ها و نورپردازی‌های منحصر به فردی می‌باشند. استخرهای امروزی با استفاده از سیستم‌های تصفیه و ساختاری سرامیک مانند و …، چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کنند.

پروژه استخر احمد آباد - طراحی و ساخت استخر
— آخرین پروژه ها
مشاهده بیشتر

نکات مهم قبل از ساخت استخر

پیش از شروع ساخت یا حتی برنامه ریزی برای ساخت، باید مطمئن شوید ملک مدنظر شمااز قوانین منطقه بندی استخر پیروی می‌کند. بسیاری از مناطق قوانین سختگیرانه‌ای برای ساخت استخر دارند. اینجاست که اهمیت مشاوره گرفتن از یک شرکت ویلاسازی کار بلد مشخص می‌شود. ساخت ویلای رویایی خود را به رادیس بسپارید.

پروژه 504 - طراحی و ساخت استخر

انواع ساختار استخر

طراحی و ساخت استخر خانگی در 3 ساختار وینیل، بتنی و فایبرگلاس، صورت می‌گیرد. بیش‌ترین ساختاری که در استخرهای ایرانی، مورد استفاده قرار می‌گیرند، استخرهای بتنی می‌باشند که بادوام‌ترین و گران‌ترین نوع استخر به شمار می‌روند. تمامی اشکال و طراحی‌های مناسب استخر، می‌توانند توسط بتن ساخته شوند؛ البته ساخت استخر، عملی تخصصی بوده و باید توسط شرکت‌های معتبر، صورت بگیرد.

هزینه طراحی و ساخت استخر

تعیین قیمت طراحی و ساخت استخر، به عوامل مختلفی از جمله ابعاد استخر و ساختار آن، بستگی دارد. چنانچه اطلاعات دقیقی از خواسته مشتری و وضعیت موقعیت مکانی مد نظر، در دسترس نباشد، نمی‌توان قیمت درستی را جهت طراحی استخر و ساخت آن تعیین نمود. از مواردی که می‌توانند بر قیمت استخر تاثیر گذار باشند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

جهت تعیین هزینه ساخت یک استخر زیبا و مناسب، مطابق با سلیقه شما، با شماره‌هایی که در پایین برگه درج شده‌اند، تماس حاصل نمایید.

هزینه ساخت استخر روباز چقدر است؟

در ساخت یک استخر روباز ویلایی، از آنجایی نیازی به، دستگاه تهویه، عایق، تجهیزات برای سرمایش و گرمایش و یا ساختاری که دور تا دور استخر را احاطه کرده باشد ندارید، قطعا هزینه نهایی ساخت استخر، برای شما کم‌تر و به صرفه‌تر است از ساخت استخر سر پوشیده. در کل باید بدانید که هزینه پروژه استخر روباز کمتر است از هزینه پروژه استخر سر پوشیده. قیمت نهایی ساخت با توجه به نوع آن که می‌تواند؛ بتنی، وینیل و فایبر گلاس باشد، متفاوت است. استخر‌های بتنی، به طور معمول هزینه‌بر تر از بقیه استخر ها می‌باشد، اما در عین حال می‌توان گفت که با کیفیت‌تر و با دوام‌تر می‌باشد. همچنین نحوه اجرا و طراحی استخر نیز در هزینه نهایی آن موثر است.

پروژه 301 - گروه ویلاسازی رادیس

مراحل طراحی و ساخت استخر خانگی

در مرحله اول، محل احداث استخر، مورد بررسی قرار می‌گیرد و طبق نتایج بدست آمده، نقشه‌کشی و دریافت مجوزها با توجه به ابعاد و عمق استخر، آغاز و با استفاده از ماشین آلات حفاری، خاک‌برداری انجام می‌شود. در ادامه گودبرداری انجام و کاسه استخر ایجاد می شود که تماماً توسط بتن ساخته شده است.

1

2

دومین مرحله در ساخت استخر، ساخت کف برای قسمت‌های عمیق و کم عمق می‌باشد که شیب بندی شده و پس از آن با بتن، تسطیح می‌شوند. در ادامه، استخر توسط میلگردها، آرماتوربندی می‌شود. میلگردها به صورت شبکه‌ای در کف و دیواره استخر قرار می‌گیرند.

پس از ساخت کف و میلگرد گذاری، عمل لوله گذاری را آغاز می‌کنند که مهم‌ترین بخش پروژه ساخت استخر به شمار می‌رود. روش لوله‌گذاری، تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت آب استخر دارد. لوله و سیستم تصفیه استخر به هم متصل هستند و هنگام نصب آن‌ها باید استانداردهای لازم را رعایت کرد.

3

4

تمامی مراحل نام برده شده، بسیار حساس بوده و انجام آن‌ها، نیازمند یک متخصص می‌باشد؛ تیم متخصص مجموعه رادیس، طراحی و ساخت استخر شما را بر طبق استانداردهای روز دنیا به اتمام می‌رساند. تمامی مراحل لوله‌کشی، زیر ساخت، بتن ریزی و دیگر مراحل، توسط بهترین متخصصین و به زیبایی هر چه تمام‌تر، به اتمام می‌رسد.

سیستم تصفیه و گردش آب

یکی از مهم‌ترین بخش‌های ساخت استخر، سیستم تصفیه آب آن می‌باشد. برای تصفیه و گندزدایی آب استخر، می‌توان از دو روش استفاده کرد؛ اولین روش، گندزدایی آب به صورت دستی با استفاده از محلول‌های گندزدا و راه دیگر، استفاده از سیستم‌های تصفیه می‌باشد. در روش تصفیه آب با سیستم‌های تصفیه، آب به صورت خودکار توسط سیستم‌های تصفیه، تمیز و پاکیزه می‌شود؛ به این طریق که آب استخر به وسیله یک اسکیمر به درون محفظه‌ای فرستاده و در آنجا، آب تصفیه و سپس به داخل استخر، باز گردانده می‌شود. کیفیت سیستم تصفیه آب به کار رفته در استخر، بسیار حائز اهمیت می‌باشد؛ ساخت استخر باید توسط مجموعه‌ای صورت پذیرد که از سیستم‌هایی با کیفیتِ بالا در ساخت استخرها، استفاده می‌کنند. نباید طراحی و ساخت استخر به هر سازنده‌ای سپرده شود؛ ساخت استخر بسیار حساس بوده و سازندگان باید استانداردها را رعایت و از سیستم‌های باکیفیت، استفاده نمایند.

پروژه 102 - طراحی و ساخت استخر
گروه مهندسی رادیس

طراحی و ساخت استخر خود را به مجموعه رادیس بسپارید...

مجموعه رادیس با بهره‌گیری از مهندسان متخصص در ویلاسازی و ساخت استخر، بهترین ساختار استخر را برای مشتریان خود طراحی و ساخت استخر را با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و به کار بردن باکیفیت‌ترین مصالح، به سرانجام می‌رساند. جهت دریافت مشاوره، ثبت سفارش و تعیین هزینه در زمینه ساخت استخر، با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

مشاهده
کشیدن