پرش لینک ها
سفارش ساخت ویلا

سفارش ساخت ویلا

اگر قصد سفارش ساخت ویلا را دارید، بهتر است قبل از هر چیزی در رابطه با ویژگی‌های یک ویلا خوب اطلاعاتی را کسب کنید. مجموعه رادیس قصد دارد تا در این مقاله شما را با مشخصه‌های یک ویلا خوب و مراحل ویلاسازی آشنا کند. در ادامه با ما همراه باشید.

یک ویلای منحصر به فرد چه ویژگی‌هایی دارد؟

به طور کلی به خانه‌هایی که از هر چهار طرف نما داشته باشند و دارای سقف شیب‌دار باشند، ویلا گفته می‌شود. تمامی خانه‌های ویلایی دارای یکسری مشخصه خاص هستند. اما یک ویلا خوب دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است. در ادامه به چند مورد از این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم:

 • دسترسی آسان و موقعیت خوب
 • هوای پاک، مطبوع و مناسب
 • از لحاظ امکانات درونی، کاملا مجهز باشد
 • دارای باغ و فضای سبز با محیطی دنج و دلنشین
 • دارای پارکینگ و انباری
 • کف سالن‌ها از پارکت پوشیده شده باشد
 • وجود سالن سرگرمی و اتاق ورزش
 • وجود سالن بزرگ پذیرایی
 • اتاق مطالعه و اتاق کار
 • استخر سر پوشیده و یا روباز چهار فصله
 • امکانات هوشمند

یک پیمانکار ویلاسازی خوب، باید علاوه بر این شاخصه‌ها، به نیاز‌های کارفرما توجه ویژه داشته باشد. در هر صورت نظر کارفرما به تمامی تصمیم گیری‌ها ارجحیت دارد.

نکات مهم در ساخت ویلا

ساخت ویلا

اگر قصد سفارش ساخت ویلا را دارید، باید در رابطه با نکات مهم ساخت ویلا نیز اطلاعات کافی داشته باشید. چرا که در این صورت می‌توانید مراحل را با آگاهی بیشتر و سرعت مناسب‌تری پیش ببرید. اولین قدم در ساخت ویلا، داشتن یک طراحی ایده‌آل و منحصر به فرد است. در این مرحله باید سبک ویلا هم مشخص شود. همانطور که می‌دانید، ویلا دارای سبک‌های مختلفی است. اعم از؛ ویلا لوکس، ویلا مدرن و….

قطعا این طرح که توسط گروه طراحی و ساخت ویلا ارائه می‌شود، باید مطابق نظر کارفرما باشد. در ادامه انتخاب پوشش بیرونی نمای ساختمان ویلا می‌باشد. در مرحله بعد انتخاب متریال مناسب و قیمت مناسب برای ساختمان است. مورد دیگر یکه باید به آن توجه ویژه‌ای شود، طراحی دکوراسیون داخلی ویلا می‌باشد. تصمیم گیری در رابطه با محوطه سازی در ویلا هم بسیار مهم است.

در آخر مسئله‌ای که خیلی مهم است، هزینه ساخت ویلا می‌باشد. قبل از اقدام به ساخت و در زمان سفارش ساخت ویلا توسط کارفرما، این امر باید توسط گروه ویلا سازی به کارفرما اطلاع داده شود.

 

ساخت ویلا با کیفیت مناسب و قیمت پایین

ساخت ویلا با قیمت مناسب

اگر به دنبال ساخت ویلای رویایی‌تان با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت هستید، گروه ویلاسازی رادیس را فراموش نکنید. این مجموعه با داشتن کاربلدترین کارشناسان در امور مختلف، از اولین مرحله ساخت ویلا که گود برداری است تا آخرین مرحله تحویل ویلا، در کنار شما خواهد بود.

این مجموعه تمام تلاش خود را می‌کند تا علاوه بر ساخت ویلای با کیفیت، هزینه نهایی ساخت ویلا کمترین مقدار ممکن شود.

مجموعه رادیس

این مجموعه سال‌هاست که در زمینه طراحی و ساخت ویلا فعالیت می‌کند. از نمونه کارهای این مجموعه که تصاویر آن در داخل سایت موجود می‌باشد، طراحی ویلا در دماوند است. این مجموعه ویلای مدنظر شما را دقیق بر حسب خواسته شما آماده می‌کند و در کمترین زمان ممکن به شما تحویل می‌دهد.

از دیگر فعالیت‌های این مجموعه می‌توان به طراحی و ساخت ویلا در هشت بهشت و گیلاوند اشاره کرد. همچنین این مجموعه در زمینه طراحی و ساخت استخر هم ارائه خدمت می‌کند.

تماس با رادیس

در صورت تمایل به برقراری ارتباط با مجموعه رادیس، هم می‌توانید به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری اقدام نمایید. کارشناسان و مشاورین این مجموعه همیشه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشند. شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر در زمینه سفارش ساخت ویلا با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را بپرسید.

 

نشانی مجموعه: دماوند، گیلاوند، قبل از شهرک هشت بهشت، ساختمان رادیس

02191301462

پیام بگذارید

مشاهده
کشیدن