پرش لینک ها
آسمان مجازی و انواع آن

آسمان مجازی و انواع آن

یکی از طراحی‌های سقف ساختمان‌‌ها و منازل، سقف کاذب می‌باشد. سقف‌های کاذب دارای طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی هستند؛ و یکی از مدرن‌ترین سقف‌های کاذب، آسمان مجازی می‌باشد. در طرح آسمان مجازی با استفاده از روش‌هایی خاص، یک طرح به شکل آسمان بر روی سقف منازل ساخته می‌شود. در ادامه مقاله با ما همراه شوید تا شما را با انواع آسمان مجازی آشنا سازیم.

 

آسمان مجازی یا skyview چیست؟

آسمان مجازی

یکی از مدرن‌ترین مدل سقف‌های کاذب، آسمان مجازی می‌باشد. این سقف کاذب که با صفحات پلکسی گلاس تشکیل شده است، توسط تکنولوژی چاپ، به صورت تایل‌های آسمان مجازی ساخته شده و با قرار دادن آن‌ها در کنار یکدیگر، طرح‌های بسیار زیبایی بر روی سقف ایجاد می‌شود. در واقع آسمان مجازی یک تکنولوژی بسیار پیشرفته از ترکیب هنر معماری و چاپ است که با کیفیت و وضوح بالا می‌تواند طرح یک آسمان مجازی ولی خیلی واقعی را در اندازه سقف منزل شما به نمایش درآورد. در ادامه به بررسی انواع آسمان مجازی خواهیم پرداخت.

انواع آسمان مجازی

انواع آسمان مجازی

به صورت کلی، تمامی آسمان‌های مجازی به دلیل اینکه به صورت کاذب نصب می‌شوند، قابل اجرا در هر نوع سقفی می‌باشند. در سقف‌های کاذب رابیتس و گچی، سقف‌های PVC، سقف کاذب و سقف‌های شبکه کلیک، ممکن است که سقف‌ها به صورت کذب اجرا و دارای دهانه باشد؛ از طرفی دیگر در سقف‌های چوب، PVC و فلزی به صورت شبکه‌ای یا ریل‌بندی شده باشد و شما قادر خواهید بود که انواع آسمان مجازی را بر روی آن‌ها پیاده کنید.

انواع آسمان مجازی به صورت زیر می‌باشد:

  • سقف رابیتس و گچی
  • سقف کاذب 60 * 60
  • MDF
  • کناف و شبکه 60 * 60
  • سقف کاذب PVC
  • آسمان مجازی دایره‌ای
  • آسمان مجازی یک تکه

 

نصب انواع آسمان مجازی در ویلا

نصب انواع آسمان مجازی

همه دوست دارند که در یک ویلا شیک و زیبا زندگی کنند، به همین دلیل در مراحل ساخت ویلا، سفارش امکاناتی مانند زیبایی و رفاهی مانند انواع زمین ورزشی یا انواع آسمان مجازی را می‌دهند. شما هم اگر می‌خواهید ویلایی زیبا را داشته باشید، به سراغ یک پیمانکار ویلا سازی بروید که بتواند انواع امکانات رفاهی و زیبایی را به ویلا شما اضافه کند.

ساخت ویلا لوکس

ویلاهای لوکس و مدرن از ساختار بسیار زیبا و امکانات رفاهی و تزئینی زیادی برخوردار هستند. به هنگام ساخت ویلا لوکس می‌توان از امکانات و روش‌های مختلف و متنوعی جهت افزایش زیبایی و رفاه ویلا استفاده کرد. یکی از روش‌های افزایش زیبایی داخلی ویلاهای لوکس، نصب انواع آسمان مجازی می‌باشد. آسمان‌های مجازی در انواع و کیفیت‌های مختلف ساخته و نصب می‌شود؛ در صورتی که یک آسمان مجازی حرفه‌ای را در ویلای خود نصب نمایید، زیبایی باور نکردنی را به منزل خود بخشیده‌اید.

ویلاسازی در هشت بهشت

شهرک ویلایی هشت بهشت یک از شهرک‌های زیبا در منطقه دماوند می‌باشد. امروزه افراد زیادی هستند که اقدام به ویلاسازی در هشت بهشت می‌کنند تا از محیط زیبا این منطقه لذت ببرند. در صورتی که شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید از محیط آرام و زیبای هشت بهشت، لذت ببرید، پس باید هر چه سریع‌تر نسبت به ساخت ویلا در هشت بهشت، اقدام نمایید. محیط این منطقه بسیار آرام و دلنشین می‌باشد ولی شما می‌توانید سفارش ساخت ویلا خود را در هشت بهشت به گروه ویلاسازی رادیس، واگذار نمایید. مجموعه رادیس ویلا شما را با بهترین کیفیت و امکانات طراحی و خواهد ساخت؛ همچنین انواع امکانات زیبایی از جمله محیط سبز، انواع آسمان مجازی و … را به هنگام ساخت به شما ارائه خواهد داد.

 

پیمانکاری ساخت ویلا

به طور کلی به هر شخص و یا شرکتی که با مشتریان مختلف و در پروژه‌های ساخت ویلا به صورت قراردادی در حال معامله است، پیمانکار ساخت ویلا گفته می‌شود. یک پیمانکار ساخته ویلا بسته به خدمات و سرویس‌هایی که ارائه می‌دهد، از شما مبلغی را دریافت می‌کند. هنگام نصب انواع آسمان مجازی بهترین انتخاب، مشاوره با یک پیمانکار ساخت ویلا حرفه‌ای و مجرب می‌باشد. شما می‌توانید در ساخت ویلاهای لوکس توسط مجموعه رادیس، پیش از درخواست جهت نصب آسمان مجازی، از پیمانکاران متخصص گروه ویلاسازی رادیس مشاوره بگیرید.

سفارش ساخت ویلا لاکچری

در صورتی که می‌خواهید به یک پیمانکار، سفارش ساخت ویلا لاکچری را بدهید، بهتر است که به امکانات زیبایی ویلایتان نیز توجه داشته باشید. در ساخت ویلاهای مدرن و لاکچری از فضای سبز، مصالح چوبی، سرامیک‌های براق و … جهت زیبا سازی ویلاها استفاده می‌شود؛ ولی یکی از بهترین امکانات زیباسازی ویلاها، سقف با طرح آسمان مجازی می‌باشد. انواع آسمان مجازی هستند که شما می‌توانید از آن‌ها در ویلایتان استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب سقف کاذب آسمان مجازی به هنگام ساخت ویلا و یا ثبت سفارش ساخت ویلا لاکچری با شماره‌های زیر، تماس حاصل نمایید.

پیام بگذارید

مشاهده
کشیدن