پرش لینک ها

ویلاسازی در هشت بهشت

ساخت ویلا در هشت بهشت با بهره گیری از بروزترین امکانات و طبق استاندارد های جهانی انجام می گیرد. ساخت انواع ویلا در شهرک هشت بهشت دماوند را با فول امکانات تحت نظارت پیمانکاران و کارشناسان عمران و استفاده از اکیپ قوی از رادیس بخواهید . کافیست برای شروع با رادیس تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کنید.

ویلاسازی
— آخرین پروژه ها
مشاهده بیشتر

روند کاری ما

درخواست مشاوره از سوی شما

پس از برقراری ارتباط با پشتیبانی گروه مهندسی رادیس، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و به صورت رایگان در خصوصی طراحی و اجزای پروژه خود، به شما مشاوره خوهند داد. ما در رادیس، در 7 روز هفته، پاسخگوی شما مشتریان عزیز هستیم.

عقد قرارداد متناسب نوع کار

پس از دریافت مشاوره، قرار دادی متناسب با نحوه انجام کار و نوع کار مدنظر شما، به صورت فی ما بین بسته می شود.

طراحی ساختمان ویلا بر اساس نیاز شما

بر اساس خواسته ها و نیاز های شما، یک طراحی با توجه به استاندارد های روز جهانی و با رعایت کلیه اصول فنی و مهندسی، صورت خواهد گرفت.

شروع پروژه، پس از اتمام طراحی

پروژه توسط گروه فنی مهندسی رادیس اجرا شده و توسط متخصصان با تجربه در علوم معماری و عمران، به بهترین کیفیت، به پایان خواهد رسید.

شهرک ویلایی هشت بهشت

شهرک ویلایی هشت بهشت یک از شهرک های زیبا در منطقه دماوند می باشد که امروزه افراد زیادی که دارای زمین در آن منطقه هستند، اقدام به ساخت ویلا در هشت بهشت می کنند. شرکت مهندسی رادیس با داشتن سال ها تجربه و به کارگیری بهترین معماران و مهندسان توانسته است پروژه های عظیم ویلاسازی را طراحی و اجرا نماید. گروه مهندسی رادیس، ارائه دهنده انواع خدمات ویلاسازی به صورت حرفه ای، اقدام به ساخت ویلا در هشت بهشت طبق سفارش شما مشتریان عزیز خواهد کرد.

امکاناتی که هنگام ویلاسازی ارائه می دهیم

انواع معماری ساخت ویلا

معماری کلاسیک

معماری کلاسیک گونه‌ای از معماری است که از عناصر برگرفته از معماری دوران کلاسیک روم و یونان تشکیل شده‌است. سبک‌های معماری زیادی از معماری کلاسیک الهام گرفته‌اند و این مسئله باعث شکل‌گیری  سازی‌هایی مثل معماری نئوکلاسیک از میانه قرن ۱۹ و باززنده‌سازی یونانی قرن ۲۰ شد.

معماری مدرن

معماری مدرن اصطلاحی است که به انقلاب معماری که در اروپا رخ داد اشاره می کند. این حرکت عظیم از اروپا شروع شد و در قرن بیستم به تمام نقاط جهان اشاعه پیدا کرد و بعد از جنگ جهانی دوم بسیار مشهور و پرطرفدار شد.

معماری رومانسک

از مهم ترین شاخصه های این سبک معماری می توان به طاق رومی یا راحت تر بگوئیم همان طاق نیم دایره ای اشاره نمود. آنچه این سبک از معماری را شاخص نموده و از بقیه سبک‌ها متمایز می‌کند استفاده از ستون‌های ضخیم در کنار بدنه‌های گرد و دایره‌ای شکل است.

معماری بیزانس

در این سبک از موزائیک استفاده فراوانی می شد و گنبدهای مرتفع و بزرگی نیز در این سبک پیاده سازی می شد. معمولا با استفاده از این سبک معماری قصرهای سلطنتی باشکوه با جزئیات تجملاتی و البته محسور کننده ساخته می‌شد و در طراحی برای آن سقف‌ها و ستون‌های بلند و البته تعداد زیادی گنبد در نظر گرفته می‌شد.

معماری رنسانس

سبک رنسانس به روی نظم و هندسه تناسب و توازن تمرکز داشت. درست همانطور که در معماری باستان کلاسیک به ویژه در روم این سبک تا قرن 16 رواج داشت و بعد جای خود را به سبک باروک داد.

سبک معماری نئوکلاسیک

سبک نئوکلاسیک بر اصل سادگی و همچنین سطح هموار دیوارها تاکید داشته است. در واقع نئوکلاسیسم را می توان به عنوان جنبشی در نظر گرفت که به احیای سبک های متفاوتی همچون کلاسیک، معماری یونانی و معماری پالادیان پرداخت.

سبک معماری باروک

سبک باروک یکی از سبک های شاخص معماری است که با ویژگی هایی مانند ظاهر نمایشی نماها با دکور مجلل و دیوار نگاری شناخته میشود.

سبک معماری هنر نو

سبک معماری هنر نویا آرت نوو، استفاده از شیشه های قوس دار، آزادی در خلاقیت و ایده های جدید و الهام از طبیعت از جمله ویژگی های خاص این سبک است.

هزینه طراحی ویلا در سال 1401

اگر شما هم قصد سفارش طراحی یک ویلا لوکس و شیک با بهترین امکانات را دارید و به دنبال هزینه طراحی ساخت آن می باشید می توانید از رادیس کمک بخواهید. مجموعه شرکت مهندسی رادیس با بهره گیری از دانش و تخصص بهترین مهندسان و طراحان و کامل ترین تجهیزات ساختمان سازی، طراحی و ساخت بهترین ویلا را در هشت بهشت در اختیار شما عزیزان می گذارد. شرایط و نحوه تحویل وساخت آن در کمترین زمان ممکن از اهمیت ویژه ای بر خوردار می باشد که مجموعه رادیس می تواند در کمترین زمان ممکن پروژه رو به شما تحویل دهد.
هزینه ساخت و طراحی ویلا در شرایط متفاوت، مختلف می باشد. این  هزینه وابسته به فاکتور‌های متعددی از جمله، مساحت و ارتفاع ویلا، سبک معماری ویلا، آپشن‌ها و تراکم طرح ویلا و محوطه، نوع و قیمت روز متریال و لوکیشن ویلا می‌باشد. علاوه بر هزینه‌ هایی که جهت ساخت ویلا باید در نظر بگیرید، برای طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی ویلا و محوطه سازی ویلا نیز باید هزینه ای جداگانه در نظر داشته باشید که میزان چیزی در حدود 20 الی 30 درصد اضافه بر ساخت بنا برای اجرای محوطه و دکوراسیون داخلی ویلا محاسبه می‌شود. اگر قصد سفارش طراحی و ساخت ویلا را دارید می توانید با مجموعه رادیس تماس گرفته و برآورد هزینه کنید.

گروه مهندسی رادیس

مشاوره و تماس با رادیس

شما می توانید جهت  ثبت درخواست و دریافت مشاوره از مجموعه رادیس، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

مشاهده
کشیدن