پرش لینک ها

ساخت ویلا لوکس با بهترین کیفیت

در این مقاله قرار است که با هم در رابطه با ساخت ویلا لوکس، موضوعاتی را بررسی کنیم، اما قبل از هر چیزی بهتر است به این موضوع توجه کنید که، برای ساخت ویلا لوکس با بهترین کیفیت و همچنین، مناسب‌ترین قیمت بهتر است حتما ساخت ویلا خود را به یک گروه ویلا سازی بسپارید، چرا که آنها در این زمینه تجارب بسیاری دارند که می‌توانند، در نهایت بهترین خروجی را داشته باشند.

اما اگر قرار باشد که خودتان به ساخت ویلا اقدام کنید، مطمئن باشید به علت عدم تجربه در این زمینه، زمان و هزینه‌ی خود را بیهوده صرف خواهید کرد.

ساخت ویلای لوکس

 

ساخت ویلا لوکس

 

اقدام کردن به ساخت ویلا، مراحلی دارد که پیش از شروع عملیات اجرایی ساخت، باید طی شود. این موارد شامل اقدامات زیر می‌باشد:

 •  تعیین هدف از ساخت ویلا
 • یافتن یک شرکت معتبر ساخت و ساز در زمینه ویلاسازی
 • سازمان‌دهی هزینه‌ها و بودجه بندی برای مراحل طراحی تا ساخت
 • انتخاب کردن یک طراح و متخصص در زمینه دکوراسیون، متناسب با خواسته‌ها و سلایق خود
 • در ارتباط بودن با طراح ویلا در تمام طول مدت کاری
 • پیدا کردن و سپس تعیین بهترین مسیر برای ساخت ویلا لوکس
 • اخذ مجوز رسمی ساخت و طی کردن مراحل قانونی آن
 • بستن قرارداد با شرکت مدنظر برای شروع ساخت
 • آماده سازی سایت و یا همان زمین مدنظر جهت ساخت ویلا
 • آغاز عملیات اجرایی ساخت
 • لذت بردن از ویلای رویای‌ خود

ویژگی‌های یک ویلا لوکس

 

ویژگی‌های یک ویلا لوکس

 

قیمت بالای ملک: قطعا قیمت بالا، یک شاخصه‌ی بالقوه برای یک ملک لوکس و لاکچری می‌باشد، ولی همیشه هم نمی‌توان گفت قیمت بالا نشان دهنده‌ی کیفیت ملک است، چرا که می‌توان با برنامه ریزی دقیق، از بسیاری از هزینه‌ها جلوگیری کرد و درنهایت، هزینه نهایی را برای کارفرما، مناسب تمام کرد.

خاص بودن موقعیت ویلا: ویلا‌های لوکس و لاکچری، در موقعیت‌های بی‌نظیر ساخته می‌شوند که، این موقعیت‌ها می‌تواند؛ بالاترین نقطه‌ی یک کوه، کنار ساحل دریا و یا مناطقی که در آن‌جا چراغ‌های چشمک‌ زن شهر به طور کلی مشخص هستند.

مصالح با کیفیت مورد استفاده در ساخت ویلا: قطعا در ساخت ویلا لوکس، باید متریال‌های بازارهای داخلی و خارجی استفاده شود. همچنین برای نمای خارجی این بنا، از مصالح خاصی نظیر، ورقه‌های طلا، چوب‌های مرغوب، سنگ مرمر و یا….استفاده می‌شود.

امکانات ویژه: یک ویلا لوکس، قطعا دارای امکاناتی است که ویلا‌های عادی آن‌ها را ندارند. این امکانات شامل مواردی همچون؛ اتاق ورزش، اتاق بازی، اتاق تئاتر و سینمای خصوصی imax، اتاق مهمان، استخر، سونا و جکوزی، می‌باشد.

حریم شخصی در اطراف ویلا: قطعا یک ویلا لوکس باید دارای حریم خصوصی باشد، که این حریم خصوصی به کمک محوطه وسیع، دیوارهای بلند و پوشیده و ورودی که توسط نگهبان محافظت می شود، تامین می شود.

برای مشاهده پروژه‌های ساخته شده توسط رادیس، به برگه نمونه ویلا لوکس مراجعه نمایید.

 

 ساخت و طراحی نمای بیرونی و داخلی ویلا لوکس

 

ویلا سازی لوکس با رادیس

 

در رابطه با نمای بیرونی باید گفت که: هماهنگی در رنگ ها، سادگی در نما، هماهنگی در عناصر نما و نور پردازی نما بسیار مهم و تاثیر گذار هستند.

و همچنین در رابطه با نمای داخل ساختمان باید مواردی همچون: استفاده از پنجره های بلند با ابعاد بزرگ، اندازه مناسب و بزرگ بخش های مختلف، انتخاب مصالح، مبلمان، معماری و…را در نظر گرفت.

نکته‌ی دیگری که بسیار اهمیت دارد این است که؛ باید عرصه بندی در فضا های مختلف ویلا رعایت شود و هر بخشی در قسمت مناسبی از ساختمان ایجاد شود. ترکیب همه این عوامل با هم باعث می‌شود تا فضای جذب کننده‌ای در ویلا شکل بگیرد.

مطلب پیشنهادی : بهترین پیمانکار ویلاسازی

 

ویلاسازی لوکس با رادیس

اگر به دنبال بهترین گروه ساخت ویلا می‌گردید، می‌توانید به سایت رادیس سر بزنید و نمونه کار‌های مجموعه را مشاهده کنید. همچنین توضیحاتی که در رابطه با مراحل طراحی تا ساخت ویلا لوکس قرار داده شده است را بررسی کنید و در صورت تمایل گروه رادیس را برای ساخت ویلای خود انتخاب کنید. مطمئن باشید که در صورت انتخاب رادیس برای ساخت ویلا، پشیمان نخواهید شد.

این مجموعه با به کار گرفتن، مجرب‌ترین و کار بلد‌ترین متخصصین در امر طراحی و ساخت، تمام تلاش خود را می‌کند، بهترین و با کیفیت‌ترین ویلا را به شما تحویل دهد.

تماس با رادیس

در صورت تمایل به ثبت قرارداد ساخت ویلا با رادیس، می‌توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین اقدام نمایید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید قبل از هر اقدامی، با مشاورین مجموعه تماس بگیرید؛ در رابطه با ساخت ویلای مدنظر خود از کارشناسان مجموعه مشاوره بگیرید.

۰۹۱۲۱۸۹۸۳۹۴

۰۲۱۹۱۳۰۱۴۶۲

۰۲۱۹۱۳۰۱۶۵۷

پیام بگذارید

مشاهده
کشیدن