پرش لینک ها
اجرای ویلای لاکچری

طراحی ویلا فلت

طراحی ویلا فلت یکی از سبک های محبوب و جذاب ویلاسازی است که امروزه به دلیل ویژگی های خوب و کاربردی این نوع طراحی و ساخت ویلا، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. خانه مسکونی یکی از پروژه‌های کم‌هزینه است، به همین دلیل طرفداران و کسانی که ساخت این نوع ویلا را دوست دارند، زیاد است. ویلا فلت علاوه بر هزینه ساخت و ساز پایین، ویژگی منحصر به فرد دیگری نیز دارد که می توان به راحتی در اطراف ویلا رفت و آمد کرد. زیرا دسترسی آسان به محوطه بیرونی و دید کامل ویلا را دارید که به این معنی است که می توانید به راحتی داخل ویلا را ببینید. در ادامه این مقاله رادیس شما را با طراحی و ساخت ویلاهای فلت و ساختمان های فلت آشنا می کنیم. پس اگر می خواهید چنین ویلایی را طراحی و بسازید. فراموش نکنید که تا پایان با ما باشید.

طراحی ویلا فلت

طراحی ویلا فلت (Flat) به معنای همسطح، صاف و هموار و در واقع سطحی است که صفحه ای با هیچ نقطه ای ندارد. ویلا فلت یا طبقه همکف ساختمانی در معماری و طراحی است که فقط یک طبقه و یک سقف دارد. یعنی سقف مشترک با قسمت دیگری ندارد و همچنین سقف مشترک نیست.

جهت مشاوره رایگان ساخت ویلا با ما تماس ۰۹۱۲۱۸۹۸۳۹۴ بگیرید. 

ويلا فلت

ویلا فلت لاکچری

ویلای فلت لاکچری تنها یک طبقه و یک سقف دارد و اختلاف آن با سطح زمین یک متر می باشد. در فرآیند طراحی نمای ویلا مسطح عوامل مختلفی از جمله ماهیت قلمرو، ساختار ساختمان های موجود در حریم و سایر عوامل محیطی موثر است. یک ویلای مسطح لوکس سقفی با واحدهای دیگر ندارد و سقف مشترک محسوب نمی شود. به طور کلی به ویلایی که با اختلاف سطوح و با کمترین فاصله ممکن و بدون اختلاف سطوح عبوری ساخته می شود، طبقه اول یا خانه مسطح می گویند. طبقه همکف به قسمتی از ساختمان ویلایی گفته می شود که فاصله آن از سطح پاساژ بیش از 1.20 متر نباشد و یا ارتفاع سقف آن از پاساژ بیشتر از تعداد تعیین شده باشد. ویلا فلت سازه ای است در طبقه اول با حداقل متراژ 80 متر و دارای حداقل 2 اتاق خواب و سایر قسمت ها مانند اتاق نشیمن، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، گاراژ و انباری می باشد. ساخت ویلاهای لوکس فلت به دلیل سهولت ساخت بسیار کوچک هستند، به زمان و مصالح کمتری نیاز دارند زیرا تنها یک طبقه دارند که مطابق با سلیقه و سلیقه افراد طراحی شده است.

طراحی ویلا فلت چه ویژگی های دراد؟

ساخت ویلا فلت ارزان می باشد. زیرا شما هزینه کمتری خواهید داشت، البته در صورتی که هزینه زیادی برای زمین نکنید. یک ویلای طبقه اول ردپای کوچکتری دارد. بنابراین می توان آن را راحت تر و ارزان تر گرم کرد و انرژی کمتری مصرف کرد. سفر و حمل اثاثیه نیز آسان است زیرا در طبقه اول قرار دارد.
نیاز به خانه یک طبقه به طبقه و سن بستگی ندارد. زیرا برای همه، صرف نظر از سن و توانایی، خوب است. پلان خانه تک خانواده یکی از پرطرفدارترین طرح هاست.
با توجه به ماهیت ویلا، خانه مستقل، جای نگرانی برای اشراف در طراحی ویلا وجود ندارد و ارتفاع کم یک طبقه مشکل استفاده شخصی را ایجاد نمی کند. یک خانه یک طبقه در عین سادگی، گزینه های زیبایی را برای فضاهای داخلی ارائه می دهد و شامل همه چیزهایی است که یک خانه مسکونی بدون نیاز به بالا و پایین رفتن از پله ها نیاز دارد. وجود خطوط افقی در فضا حجم و پرسپکتیو را گسترش می دهد. نورگیرهای کوتاه و عریض و بلند از ویژگی های اصلی خانه های مسطح است.
جهت مشاوره رایگان ساخت ویلا با ما تماس ۰۹۱۲۱۸۹۸۳۹۴ بگیرید. 

ويلا فلت لاکچری

طراحی دکوراسیون داخلی شیک در ویلای فلت

طراحی ویلا فلت پیچیده نیست. بنابراین نیازی نیست در دکوراسیون داخلی ویلا خود را به زحمت بیندازید، چون ویلاهای فلت بیشتر ویلاهای مدرنی هستند که طراحی پلان آنها ساده اما شیک و چشم نواز می باشد. بنابراین دکوراسیون داخلی ویلا عاری از عوارض و در عین حال ساده و بی نقص خواهد بود.

مراحل ساخت ویلای لوکس فلت چیست؟

  • یک قطعه ویلا را در مکانی مناسب با طراحی آن انتخاب کنید
  • قبل از طراحی وضعیت زمین ویلا را بررسی کنید
  • بررسی و ارزیابی هزینه های ساخت ویلا و قیمت نهایی آن
  • تحقیق و تعیین نسبت ساختار و فضای باز ویلا
  • سبک طراحی ویلا را تعیین و انتخاب کنید

مطلب پیشنهادی : ساخت ویلا مدرن 

جهت مشاوره رایگان ساخت ویلا با ما تماس ۰۹۱۲۱۸۹۸۳۹۴ بگیرید. 

ویلا سازی

بهترین مجری ساخت و طراحی ویلا فلت

اکنون که با تمام جزئیات طراحی و ساخت ویلا آشنا شدید. وقت آن است که با بهترین گروه مهندسی رادیس آشنا شوید تا بتوانید با کمک طراحان و سازندگان برتر آن، ویلا خود را طراحی و بسازید. این گروه ویلاسازی معتبر و حرفه ای کمک می کند تا در کمترین زمان و با بهترین قیمت یک ویلای جذاب و شیک داشته باشید.
رادیس یکی از بهترین و معتبرترین گروه مهندسی در زمینه طراحی و ساخت ویلا فلت می باشد.

دقت داشته باشید که این شرکت ساخت ویلا دارای بهترین طراحان و سازندگان ایرانی می باشد که با هوش و مهارت خود می توانند از بهترین و جالب ترین ترفندها برای طراحی ویلا فلت استفاده می کنند. همچنین بهترین گزینه های طراحی و ساخت را به شما عزیزان پیشنهاد می دهند. شما می توانید از طریق شماره ای که در اختیار دارید با مشاور مجرب ما تماس ۰۹۱۲۱۸۹۸۳۹۴ بگیرید تا مشاور و طراحان این مجموعه شما را راهنمایی کنند.

راه ارتباطی 

۰۹۱۲۱۸۹۸۳۹۴

پیام بگذارید

مشاهده
کشیدن