پرش لینک ها
مشاور ساخت ویلا

مشاور ساخت ویلا

اگر قصد ساخت ویلا را دارید، قطعا به دنبال بهترین مشاور ساخت ویلا هستید. در این مقاله شما را با گروه رادیس که یکی از حرفه ای ترین و شناخته شده ترین گروه ویلاسازی در دماوند است آشنا می‌کنیم. تا انتهای این مطالب با همراه باشید.

معرفی بهترین مشاور ساخت ویلا در دماوند

دماوند یکی از بهترین منطقه در نزدیکی استان تهران برای ساختن ویلا است. اگر تصمیم خود را به ساخت ویلا گرفته اید، آشنایی با بهترین مشاور ساخت ویلا اولین قدم شما خواهد بود. مهندسان با تجربه رادیس یکی از حرفه ای ترین گروه ویلا سازی را در شهرستان دماوند تشکیل داده اند و لاکچری ترین و استاندارد ترین ویلاهای ساخته شده توسط این گروه است. رادیس یکی از بهترین مشاوران ساخت ویلا است که صفر تا صد ساخت و طراحی ویلا شما را به عهده می‌گیرد و شما را با تمامی چالش ها و موانع آگاه می‌کند. با رادیس انتخاب های شما تبدیل به یک ویلای مدرن و اصولی خواهد شد. فقط کافیست طراحی مورد علاقه خودتان را با مهندسین رادیس به اشتراک بگذارید و همه کار ها را به آنها بسپارید و در زمان موعد کلید پروژه خود را تحویل بگیرید. جهت بازدید از پروژه های لاکچری انجام شده به وبسایت رادیس مراجعه نمیایید و یا با مشاوران حرفه ای رادیس در ارتباط باشید.

مشاوره ساخت ویلا: ۰۹۱۲۱۸۹۸۳۹۴

 

مشاور ساخت ویلا

 

 

وظایف یک مشاور ساخت ویلا

هنگامی که به مشاور ساخت ویلا مراجعه می‌کنید، طی یک یا چندین جلسه مراحل شروع ساخت ویلای لاکچری شما آغاز می‌شود. ابتدا شما طراحی و سبک مورد نظر خود را با مشاور و طراح در میان می‌گذارید، سپس آنها شما را با بهترین و اصولی ترین روش ها آشنا می‌کنند. وظایف یک مشاور و طراح ساخت ویلا به صورت زیر است:

  • بازگو کردن تمامی روش های ساخت ویلا و برنامه ریزی

ابتدا برای ساخت ویلا لازم است اهداف خود را مشخص کنید و در همان سمت ساختن را آغاز کنید. تعداد خانواده، تفریح، سرمایه گذاری و.. از عوامل تاثیرگذار شما بر روند ساخت ویلا شما خواهد بود.

  • تعیین زمین ساخت 

محل انتخابی شما بسیار مهم و حساس است، زیرا هر منطقه دارای آب و هوای خاص خودش است و تنها طراح ویلا سازی که دارای دانش و تجربه بالایی در آن منطقه است می‌تواند یک ویلا استاندارد به شما ارائه دهد. تخصص گروه ویلا سازی رادیس، ساخت ویلا در دماوند است.

  • بررسی شرایط زمین و محیطی

بررسی شرایط محیطی مثل لوله کشی آب، گاز، کابل کشی برق، مسیر دسترسی و آسفالت، دوری و یا نزدیکی به شهر و… بسیار برای همه افراد مهم و ضروری است. با وجود یک مشاور حرفه ای یک زمین با تمامی امکانات رفاهی خواهید داشت.

  • طراحی اولیه با توجه به سلیقه شما

سلیقه شما بسیار در روند طراحی تاثیرگذار است، گروه ویلا سازی مدرن بهترین طراحی را از ایده های شما با استاندارد های جهانی انجام می‌دهد. ساخت ویلا لاکچری که همیشه طراحی آن مد باشد و از تمامی اصول مهندسی و معماری پیروی کند، از ویژگی های بارز رادیس است.

  • انجام مراحل پروانه ساخت

کارهای اداری و مراحل گرفتن جواز ساخت و امور شهرداری و مالکیت بسیار سخت و طاقت فرسا است اما با وجود یک مشاور با تجربه همه این چالش ها به سرعت پیش می‌رود و مانعی سد راه شما نخواهد بود.

  • تعیین هزینه ها و امور مالی

در ابتدا کار برآورد هزینه ها با توجه به ویلای مورد نظر شما انجام می‌شود، انجام این کار با توجه به نوسانات اقتصادی کشور بسیار سخت و دشوار است، اما شما را از حداکثر میزان هزینه مطلع می‎سازد.

مشاوره ساخت ویلا: ۰۹۱۲۱۸۹۸۳۹۴

ویژگی های  یک مشاوره ساخت ویلا خوب

 یک طراح و مشاور ساخت ویلا حرفه ای به تمام تعهدات خود پایبند است و قرارداد خود را همانطور که تنظیم شده است پیش می‌برد، هزینه های اضافی از شما دریافت نمی‌کند و پروژه را در زمان موعد تحویل می‌دهد. همکاری با یک طراح یا مشاور ساخت ویلا با تجربه بسیار بر روند ساخت و ساز شما تاثیرگذار است. بهترین مشاور ساخت ویلا کیفیت را فدای قیمت نمی‌کند و یک پروژه عالی در بازه زمانی معقول برای شما می‌سازد. بنابراین تعهد کاری، ثبات قیمتی، تحویل به موقع، استفاده از متریال و مواد اولیه با کیفیت از صفات خوب یک مشاور ساخت ویلا خوب است. این نکته را فراموش نکنید که همکاری با تیم رادیس سبب جلوگیری از ضررهای مالی و زمانی در آینده می‌شود. زیرا گروه رادیس خلاق ترین مهندسین را در دل خود جای داده است و هیچ چیز بیشتر از تعهد کاری برای آنها مهم تر نیست، بنابراین با کیفیت ترین ویلا را به شما تحویل می‌دهند که نیاز به تعمیر و یا تغییر آن نخواهید داشت، همچنین سال ها عمر خود را صرف ساختن ویلا لاکچری خود نمی‌کنید. با رادیس کلید ویلای لاکچری در دستانتان خواهد بود.

 

 

مشاور ساخت ویلا

 

ویلای بی نقص در دماوند

دماوند به دلیل نزدیک بودن به پایتخت، آب و هوای پاک و معتدل به یک منطقه لوکس و ویلا نشین تبدیل شده است. اکثر افراد دماوند را به دلیل منطقه شهری بودن و دسترسی آسان به شرایط رفاهی انتخاب می‌کنند. بنابراین اگر طرفدار ویلاهای لوکس و لاکچری هستید، دماوند بهترین مقصد شما خواهد بود. رادیس یکی از با سابقه ترین گروه ویلا سازی در این منطقه است و پروژه های زیادی ارائه داده است. بنابراین اگر به دنبال طراح ویلا در دماوند هستید، رادیس به دلیل سابقه درخشان خود یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود.

 

بازدید از لوکس ترین ویلاهای ایران

امروزه داشتن ویلا یکی از تصمیمات مهم همه است، زیرا تمایل به داشتن زندگی دوم و تفریح و سرمایه گذاری بسیار زیاد شده است و داشتن ویلا بهترین سرمایه افراد است. همانطور که می‌دانید بعضی از مناطق ایران تبدیل به ناحیه های ویلایی نشین شده است و ویلا های لوکس و لاکچری در آن مناطق تبدیل به جاذبه شده است. لوکس ترین ویلاهای ایران از  تمامی استانداردهای معماری پیروی می‌کنند و بهترین متریال و طراحی هنگام ساخت آن ها صورت می‌گیرد. پروژه های رادیس جزو لوکس ترین ویلاهای ایران قرار دارد که در شهرستان دماوند بسیار چشم نواز هستند. اگر تمایل به بازدید نمونه ویلا مدرن را دارید حتما به سایت رادیس مراجعه کنید و از پروژه های لوکس و لاکچری رادیس دیدن فرمایید.

 

 

لوکس ترین ویلا های ایران

 

 

ارتباط با رادیس

دماوند، گیلاوند، قبل از شهرک هشت بهشت، ساختمان رادیس

 

پیام بگذارید

مشاهده
کشیدن