پرش لینک ها

جدیدترین ویلاهای مدرن

ویلاهای مدرن دارای امکانات زیاد و زیبایی خیره کننده می‌باشند. درست است که این سازه‌ها دارای زیبایی و امکانات بسیار بالایی می‌باشند و سالانه معماران زیادی سعی بر این دارند که ویلاهایی با ساختار و امکانات بهتر را طراحی و آماده کنند. در این مقاله ما قصد داریم که جدیدترین ویلاهای مدرن را به شما معرفی کنیم.

 

سبک طراحی ویلا مدرن

طراحی ویلا مدرن

ویلاهای مدرن دارای سبک‌های بسیار بسیار متفاوتی می‌باشند و این تفاوت سبک به خاطر وجود تفاوت سلیقه بین مردم می‌باشد. معماران بسیاری هستند که به سبک خود ویلا طراحی می‌کنند و زمانی که سبک خود را با سلیقه مشتری ترکیب کرده‌اند، یک ساختار جدید به وجود آمده است؛ سبک‌های مختلفی مانند ویلای کلاسیک ،ویلای روستیک، ویلای مدرن و تلفیقی.

ویلاهای مدرن به دلیل ساختار چند طبقه‌ای که دارند، حتی می‌توانند در مناطقی با فضا و متراژ کم نیز ساخته شوند؛ حتی جدیدترین ویلاهای مدرن را نیز می‌توان در مناطقی با متراژ کم، طراحی و اجرا کرد. معمارانی که به طراحی و ساخت ویلای مدرن می‌پردازند، تمرکز خود را بر روی استفاده بهینه از فضای داخلی و بیرونی ویلا قرار می‌دهند.

نمای ویلا دوبلکس مدرن

نمای ویلا دوبلکس مدرن

تقریباً تمامی ویلاهای مدرن، یک سازه دوبلکس می‌باشند. ویلاهای دوبلکس کاملاً از سبک‌های قدیمی و سنتی فاصله گرفته و به همین دلیل در ساخت آن از سنگ‌های مدرن، طرح‌های نوگرایانه و ترکیب رنگ‌ها استفاده می‌شود. در حال حاضر، مصالح ساختمانی بسیار جدیدی وارد بازار شده‌اند که از آن‌ها جهت ساخت جدیدترین ویلاهای مدرن دوبلکس نیز استفاده می‌شود.

امروزه جهت طراحی و ساخت نمای ویلاهای دوبلکس مدرن از نورپردازی‌های اختصاصی استفاده می‌شود تا به نمای ویلا، هویت خاصی بخشیده شود. استفاده از نورپردازی باعث ایجاد یک جلوه و جذابیت خاص در نمای ویلا شده و به آن، ساختاری نوگرایانه را خواهد بخشید.

 

نکات مهم در طراحی ویلا مدرن

نکات مهم در طراحی ویلا مدرن

در صورتی که قصد طراحی و ساخت ویلا مدرن را دارید و اجرای پروژه را به دست یک مهندس ویلاسازی سپرده‌اید، حتماً به توجه داشته باشید که مهندس مدنظر شما، نکات زیر را رعایت کرده باشد؛ در صورت عدم رعایت این موارد، حتماً در این زمینه با او صحبت کنید و علت این کار را از خودش بپرسید؛ در صورتی که پاسخ درستی به شما نداد، بهتر است که طراحی ویلا خود را بر عهده مهندس دیگری بگذارید.

نکاتی که باید به هنگام طراحی ویلا رعایت شوند به شرح زیر می‌باشند:

 • در نظرگرفتن شرایط جغرافیایی منطقه ساخت ویلا
 • استفاده از متریال و مصالح ساختمانی با کیفیت و مناسب
 • اختصاص بودجه کافی جهت ساخت ویلا
 • بخش بندی درست و اصولی فضای داخلی و خارجی
 • رعایت جزئیات فنی مانند نقشه ساخت

مجموعه رادیس با سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت جدیدترین ویلاهای مدرن آماده طراحی یک ویلا مدرن حرفه‌ای متناسب با سلیقه شما می‌باشد.

 

لوکس ترین ویلاهای ایران

از جمله لوکس ترین ویلا های ایران می‌توان به ویلاهای ساخته شده توسط مجموعه رادیس اشاره کرد. این مجموعه با بهره‌گیری از بهترین مهندسی طراحی و ویلا توانسته است که پروژه‌هایی را به اتمام برساند که جزو لوکس‌ترین ویلاهای ایران شناخته شده‌اند.

لوکس ترین ویلاهای ایران 1 لوکس ترین ویلاهای ایران 2

ساخت ویلا

جهت ساخت ویلا مدرن و اتمام آن باید تمامی مراحل زیر به درستی و به ترتیب اجرا شوند تا بتوان یک ویلا لوکس و زیبا را ساخت؛ به خصوص اگر قصد استفاده از معماری جدیدترین ویلاهای مدرن را دارید، حتماً موارد زیر را رعایت کنید تا به مشکل بر نخورید:

 • تعیین دقیق توقعات و نیازها
 • اخذ جواز و طی کردن مراحل قانونی ساخت
 • پیدا کردن محل مناسب
 • بودجه و تأمین مالی
 • معماری و طراحی داخلی نقشه ویلا
 • قرارداد و اجرای رسمی آن
 • ساخت سازه‌های ایده‌آل
 • بتن ریزی و اسکلت بندی ویلا
 • گود برداری از محل
 • دیوار کشی
 • اجرای سقف ویلا
 • نمای خارجی و داخلی ویلا
 • محوطه سازی و طراحی بیرونی ویلا
 • نظارت بر تمامی مراحل ساخت

طراحی ویلا در دماوند

طراحی ویلا در دماوند

منطقه دماوند یکی از بهترین مقاصد گردشگری و جزو شهرستان‌های مهم ایران می‌باشد که از آب و هوای خوش و مکان‌های دیدنی بسیاری برخوردار می‌باشد. این منطقه جزو مناطق سرسبز ایران بوده و تعداد بسیار زیادی ویلاهای شیک و لاکچری در آن ساخته شده است.

شرکت رادیس نیز یکی از شرکت‌های معتبری است که اقدام به ساخت جدیدترین ویلاهای مدرن در این منطقه کرده است؛ شما می‌توانید جهت طراح ویلا در دماوند با بالاترین کیفیت و کم‌ترین زمان با شماره‌های زیر، تماس حاصل نمایید.

دریافت مشاوره: ۰۹۱۲۱۸۹۸۳۹۴  

شماره تماس 1: ۰۲۱۹۱۳۰۱۴۶۲

شماره تماس 2: ۰۲۱۹۱۳۰۱۶۵۷

بهتر است بدانید که ساخت ویلا بدون توجه به منطقه ساخت، یک اشتباه بزرگ است؛ در شهرستان دماوند، شهرهای زیبایی مانند گیلاوند و آبسرد وجود دارند که مکان‌های بسیار زیبا و مناسبی جهت ساخت ویلا می‌باشند.

 

نمونه ویلا مدرن

مجموعه رادیس سازنده بسیاری از ویلاهای مدرن با امکانات بسیار در ایران می‌باشد. در زیر ما برای شما چند نمونه ویلا مدرن ساخته شده توسط مجموعه رادیس را نشان داده‌ایم:

نمونه ویلا مدرن 1
نمونه ویلا مدرن 3 نمونه ویلا مدرن 4
نمونه ویلا مدرن 5 نمونه ویلا مدرن 6

 

گروه مهندسی رادیس با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب در زمینه طراحی، نظارت، ساخت ویلا و خدمات مشاوره، آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می‌باشد. جهت دریافت مشاوره و سفارش جهت طراحی و ساخت جدیدترین ویلاهای مدرن، با شماره‌های زیر، تماس حاصل نمایید.

دریافت مشاوره: ۰۹۱۲۱۸۹۸۳۹۴  

شماره تماس 1: ۰۲۱۹۱۳۰۱۴۶۲

شماره تماس 2: ۰۲۱۹۱۳۰۱۶۵۷

پیام بگذارید

مشاهده
کشیدن